Erpaş inşaat olarak, siz müşterilerimize yaz, kış dört mevsim rahat bir şekilde oturabileceğiniz, depreme dayanıklı, kullanışlı ve estetik huzurlu yaşam alanları oluşturmak için prefabrik evler üretiyoruz. Prefabrik ev, tasarım ve üretim aşaması fabrikada tamamlanan, ana taşıyıcı sistemi ve çatı makasları galvanizli paslanmaz ve çürümez çelikten üretilen, sahada beton platform üzerine bir araya getirilen yapılardır. Biz evlerimizi tasarlarken 3 temel noktayı göz önünde bulundurarak tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

60 m² Prefabrik Ev Önden Görünüş
33 m² Prefabrik Ev

Estetik ve izolasyon noktasında çatı ve duvarları, kullanışlılık noktasında metrekareyi ön plana alıyoruz. Evlerimizin çatılarında 5, duvarlarında da 3 aşamalı yalıtım uygulaması gerçekleştiriyoruz. Çatıdaki bu yalıtımımız sırası ile; onduvilla, membran, osb levha, taşyünü ve alçıpan levhadır. Duvarlardaki yalıtımımız sırası ile; membran, taşyünü ve alçıpan levhadır.

Bu yalıtım aşamalar ile evlerimizde ısı, ses ve su yalıtımı sağlıyoruz. Evlerimizi nem ve rutubetten koruyoruz. Böceklenme ve haşere oluşumunu engelliyoruz. Geri dönüşüm oranı yüksek, çevreye duyarlı ve yangın dayanımı yüksek evler üretiyoruz. Yaşam alanını maksimum verimlilikte kullanmak için metrekare planlamamızı yapıyoruz.

42 m² Prefabrik Ev
60 m² Prefabrik Ev Veranda

Prefabrik evler, betonarme evlere göre işçilik maliyeti daha düşüktür ve üretim daha hızlı yapılmaktadır. Bu da para ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Tüm maliyetler sözleşme anında belirlendiği için sonradan oluşabilecek maliyetler önlenmiş olur. Bina ağırlığı daha az olduğu için temel maliyeti azdır. İstenildiği zaman başka bir yere taşınabilir.

Prefabrik ev almak istiyorsunuz, aşamalar nasıl olacak diyorsanız? Bunun için iki yol var. Sitemizde bulunan, ölçülendirmeleri hazır olan standart evlerimizden birine sahip olabilirisiniz. İkinci yol olarak ta, sizin isteğinize göre ölçülendirmeleri ve çizimleri yapılarak hazırlanacak evinize sahip olabilirisiniz. Bu iki yoldan birini seçtikten sonra, size sadece evin zemin betonunu döktürmek ve belirlenen tarihte evin üretimin bitmesini beklemek kalıyor.

60 m² Prefabrik Ev Soldan Görünüş
60 m² Prefabrik Ev Hol
60 m² Prefabrik Ev Salon
60 m² Prefabrik Ev Mutfak
60 m² Prefabrik Ev Banyo

Standart prefabrik evlerimiz için kullanılan ürünlerin listesi aşağıdaki tablodaki gibidir. Müşterilerimizin isteğine göre farklı talepler göz önüne alınarak üretimlerimiz de yapılabilmektedir.